Ručně vyrobená eleganc - Rozhovor s designéry značky handm

Handm

Historie značky handm

Značka handm byla založena v roce 2010 designéry Markétou Novákovou a Lukášem Marešem. Jejich společná vášeň pro ruční práci a lásku k eleganci a jednoduchosti se promítá do každého kousku oblečení této značky. Od samého začátku se zaměřili na vytváření luxusních, ale zároveň pohodlných kousků, které zdobí precizní ruční práce a unikátní detaily. Handm si brzy získala popularitu díky kombinaci tradičních řemeslných technik s moderním designem, což ji odlišuje od ostatních značek na trhu.

Popis stylu a designu oblečení

Značka handm je známá svým jedinečným stylem spojujícím eleganci s ležérností. Jejich oblečení se vyznačuje precizními střihy a kvalitními materiály, které zaručují pohodlí a nadčasovost. Designéři značky se inspirují minimalistickými prvky a neutrálními barvami, které umožňují snadné kombinování jednotlivých kousků do různých outfitů. Handm preferuje čisté linie a decentní detaily, které dodávají oblečení sofistikovaný nádech. Jejich kolekce jsou vhodné pro každodenní nošení i speciální příležitosti, což z nich činí oblíbenou volbu pro moderní ženy s vkusem.

Oblíbené kousky z kolekcí

Mezi oblíbené kousky z kolekcí značky handm patří bezesporu ručně vyrobené šaty s unikátním výšivkou inspirovanou tradičními vzory českého folklóru. Dalším hitem jsou luxusní kašmírové svetry s jemnými detaily a nadčasovým střihem, které se staly ikonickým prvkem značky. Mezi nejprodávanější patří také kožené kabelky s ručně zdobenými řemínky a minimalistický design, který se snadno kombinuje s různými outfity. Tyto kousky jsou oblíbené jak u místních zákazníků, tak i mezi zahraničními návštěvníky, kteří ocení jedinečnou eleganci a preciznost ruční výroby.

Etické a udržitelné praktiky značky

Etické a udržitelné praktiky jsou pro značku handm klíčové. Většina oblečení je vyrobena z certifikovaných organických materiálů, jako je bavlna nebo len, což minimalizuje negativní dopad na životní prostředí. Dále se snaží minimalizovat odpad a využívají recyklované materiály. Značka také podporuje férovou práci a spolupracuje s továrnami, které dodržují přísné pracovní podmínky pro své zaměstnance. Handm je tak inspirací pro ostatní módní značky v oblasti udržitelnosti.

Spolupráce se známými designéry a celebritami

Spolupráce se známými designéry a celebritami je pro značku handm důležitou součástí rozvoje. V minulosti spolupracovala s renomovanými designéry jako je například Karl Lagerfeld nebo Stella McCartney, kteří přinesli do kolekcí značky svůj unikátní styl a vizi. Mezi celebritami, kteří se stali tvářemi kampaní handm, patří například Beyoncé, David Beckham nebo Gigi Hadid. Tato spolupráce přináší značce nejen prestiž, ale také nové trendy a inspirace pro další kolekce.

Trendy a inspirace pro nadcházející sezónu

Pro nadcházející sezónu se značka handm zaměřuje na kombinaci tradičních ručních technik s moderním designem. Trendy pro tento rok zahrnují jemné pastelové tóny, volné siluety a hravé detaily jako mašle a volány. Inspirací pro kolekci byla příroda a minimalismus, což se odráží v jednoduchých a elegantních kouscích oblečení. Důraz je kladen na pohodlí a univerzálnost, aby každý kousek mohl být snadno kombinován do různých outfitů.

Kde nakupovat produkty handm

Pro nákup produktů od značky handm můžete navštívit oficiální internetový obchod značky na webové stránce handm.cz. Zde najdete kompletní sortiment oblečení, doplňků a dalších produktů od této designérské značky. Kromě toho můžete produkty handm zakoupit také v vybraných kamenných prodejnách po celé České republice. Díky online obchodu si můžete pohodlně vybrat z pohodlí domova a nechat si objednané kousky doručit přímo na vaši adresu.

Publikováno: 20. 05. 2024

Kategorie: móda

Autor: Adéla Hrdličková

Tagy: handm | značka oblečení